Οι φάσεις και το γκολ του αγώνα της Α.Ε. Ευηνοχωρίου με τον Όμηρο Νεοχωρίου

Το γκολ και οι καλύτερες φάσεις του αγώνα της Α.Ε. Ευηνοχωρίου με τον Όμηρο Νεοχωρίου.

Δεν έχασαν, δε χάρηκαν

Ισόπαλο με σκορ 1 - 1 έληξε το παιχνίδι στο Ευηνοχώρι ανάμεσα στην τοπική Α.Ε. Ευηνοχωρίου και τον Ηρακλή Αστακού.

Δεν εκμεταλλεύτηκε το "δώρο"

Στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων ο Αμβρακικός Λουτρού έχασε την ευκαιρία να πλησιάσει στον ένα βαθμό τον Παναγρινιακό.

Μοιράστηκαν ημίχρονα και βαθμούς

Σε ένα παιχνίδι που οι δύο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο, Δόξα Καινουρίου και Α.Ε. Ευηνοχωρίου έμειναν στο ισόπαλο 1 - 1.

Οι φάσεις και τα γκολ του αγώνα της Α.Ε. Ευηνοχωρίου με τον Αστέρα Μεσολογγίου

Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις του αγώνα της Α.Ε. Ευηνοχωρίου με τον Αστέρα Μεσολογγίου.

Ισόπαλο το ντέρμπι της τετράδας

Η Α.Ε. Ευηνοχωρίου έγινε η πρώτη ομάδα στο φετινό πρωτάθλημα που πήρε βαθμό στο "Λεωνίδας Ζαχαράκης" με το 1 - 1 κόντρα στον Απόλλωνα Δοκιμίου.

Πρώτη προσθήκη για την Α.Ε. Ευηνοχωρίου

Την πρώτη της μεταγραφή την τρέχουσα περίοδο ολοκλήρωσε η Α.Ε. Ευηνοχωρίου.

Τετράδα μέσω Οινιαδών για την Α.Ε. Ευηνοχωρίου

Η Α.Ε. Ευηνοχωρίου κέρδισε στην Κατοχή με 3 - 2 τον Τρίκαρδο και εκμεταλλευόμενη την ήττα του Ομήρου Νεοχωρίου στο Καινούριο και την αναβολή του αγώνα του Απόλλωνα Δοκιμίου στη Γουριά επέστρεψε στην 4η θέση της βαθμολογίας.