Οι φάσεις και τα γκολ του αγώνα του Αστέρα Μεσολογγίου με τον Αμβρακικό Λουτρού

Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις του αγώνα του Αστέρα Μεσολογγίου με τον Αμβρακικό Λουτρού.

Πέρασε από το Μεσολόγγι ο Αμβρακικός

Στις νίκες επέστρεψε ο Αμβρακικός Λουτρού επικρατώντας στο Ενωσιακό γήπεδο με 3 - 0 του Αστέρα Μεσολογγίου.

Δεν εκμεταλλεύτηκε το "δώρο"

Στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων ο Αμβρακικός Λουτρού έχασε την ευκαιρία να πλησιάσει στον ένα βαθμό τον Παναγρινιακό.

Προσθήκες στα δεξιά για τον Αμβρακικό

Δύο μεταγραφές στο τέλος της προθεσμίας για τον Αμβρακικό Λουτρού.

Ισόπαλο με γκρίνια το μεγάλο ντέρμπι

Ισόπαλο με σκορ 0 - 0 έληξε το ντέρμπι της Α΄ Κατηγορίας της ΕΠΣΝΑ ανάμεσα στον Παναγρινιακό και τον Αμβρακικό Λουτρού.

Παρέμεινε σε απόσταση αναπνοής με τριάρα ο Αμβρακικός

Ο Αμβρακικός Λουτρού κέρδισε με 3 - 0 τον Όμηρο Νεοχωρίου και κοιτάζει πλέον το ντέρμπι κορυφής της επόμενης εβδομάδας με τον Παναγρινιακό.

Οι φάσεις και τα γκολ του αγώνα του Αμβρακικού Λουτρού με τον Αστέρα Μεσολογγίου

Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις του αγώνα του Αμβρακικού Λουτρού με τον Αστέρα Μεσολογγίου.

Νίκη με "χρυσή αλλαγή" για τον Αμβρακικό

Τη δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα πέτυχε ο Αμβρακικός Λουτρού που κέρδισε στην έδρα του τον Απόλλωνα Δοκιμίου με 1 - 0.