Οι φάσεις και τα γκολ του αγώνα του Α.Ο. Λυγιά με τον Ατρόμητο Αντιρρίου

Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις της αναμέτρησης του Α.Ο. Λυγιά με τον Ατρόμητο Αντιρρίου.

Σεφτέ στις νίκες ο Λυγιάς

Την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα της Α΄ ΕΠΣΝΑ πέτυχε ο Α.Ο. Λυγιάς κερδίζοντας με 2 - 1 στην έδρα του τον Ατρόμητο Αντιρρίου.

Pre game: Α.Ο. Λυγιάς - Ατρόμητος Αντιρρίου

Στο γήπεδο του Λυγιά η τοπική ομάδα φιλοξενεί τον Ατρόμητο Αντιρρίου.

Παρέμεινε στην κορυφή η Α.Ε.Μ.

Νίκη με σκορ 2-0 για την Α.Ε.Μ. το μεσημέρι του Σαββάτου στο ενωσιακό γήπεδο Μεσολογγίου επί του Ατρόμητου Αντιρρίου στα πλαίσια της 12ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α΄ κατηγορίας.

Pre game: Α.Ε. Μεσολογγίου - Ατρόμητος Αντιρρίου

Σημαντική αναμέτρηση στο Ενωσιακό γήπεδο με την πρωτοπόρο Α.Ε. Μεσολογγίου να αντιμετωπίζει τον τρίτο της βαθμολογίας Ατρόμητο Αντιρρίου.

Ανέβηκε στην τριάδα στο φινάλε ο Ατρόμητος Αντιρρίου (video)

Με τέρμα του Αντώνη Ρουμπάτου στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων ο Ατρόμητος Αντιρρίου κέρδισε με 1 - 0 τον Αράκυνθο Ματαράγκας και ανέβηκε στην τρίτη θέση της βαθμολογίας.

Pre game: Ατρόμητος Αντιρρίου - Αράκυνθος Ματαράγκας

Στο γήπεδο του Αντιρρίου ο τοπικός Ατρόμητος φιλοξενεί τον Αράκυνθο Ματαράγκας.

Οι φάσεις και τα γκολ της αναμέτρησης της Δόξας Καινουρίου με τον Ατρόμητο Αντιρρίου

Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις του αγώνα της Δόξας Καινουρίου με τον Ατρόμητο Αντιρρίου.