Ζευγάρωσε τις νίκες ο Ατρόμητος... παράπονα από Μεδεών για τη διαιτησία

Τη δεύτερη νίκη του σε ισάριθμους αγώνες πέτυχε ο Ατρόμητος Αντιρρίου που επιβλήθηκε της Μεδεών Κατούνας με σκορ 3 - 1.

Η ομάδα του Γιάννη Πανουργιά σε ένα ακόμη παιχνίδι παρότι ισοφαρίστηκε βρήκε τις λύσεις και έφτασε στο "τρίποντο", σε ένα παιχνίδι που η Μεδεών έχει παράπονα από τη διαιτησία.
Στο 39΄ ο Ατρόμητος πήρε "κεφάλι" στο σκορ με τον Ανδρέα Καλαβριζιώτη, όμως οι φιλιξενούμενοι ισοφάρισαν στο 45΄ με εκτέλεση φάουλ του Κουσκούνη. Στο 60΄ ο Ατρόμητος πήρε το προβάδισμα με τον Ευθυμιόπουλο και στο 63΄ "καθάρισε" τη νίκη με γκολ του Γιώργου Ζαχαρόπουλου. Παρά την αποβολή του Σπανογιάννη στο 76΄ ο Ατρόμητος διαχειρίστηκε σωστά το ματς και πήρε τη νίκη. Οι φιλοξενούμενοι διαμαρτύρονται για δύο φάσεις μία στο 85΄ για πέναλτι και μία στο 87΄ για ακύρωση γκολ με υπόδειξη οφσάιντ.

Σουτ του Κουραχάνη απέκρουσε ο Τηλεμάχου.
7’ Σουτ του Κουραχάνη η μπάλα άουτ.
26’ Ο Κράνης θα σημειωθεί σε θέση οφσάιντ κάτω από διαμαρτυρίες.
39’ Γκολ. Σέντρα του Ταμπάκη ο Καλαβριζιώτης με ωραίο πλασέ θα κάνει το 1 - 0.
40’ Εκτέλεση φάουλ του Ευθυμιόπουλου κεφαλιά ο Κουραχάνης η μπάλα άουτ.
42’ Σουτ του Κουραχάνη η μπάλα άουτ.
45΄Γκολ. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κουσκούνη η μπάλα στα δίχτυα 1 - 1.
60’ Γκολ. Ο Ευθυμιόπουλος με κοντινό πλασέ θα κάνει το 2 - 1.
63’ Γκολ. Ο Γιώργος Ζαχαρόπουλος με ωραίο σουτ κάνει το 3 - 1.
75’ Εκτέλεση φάουλ του Κάκκου μπλοκάρει ο Τηλεμάχου.
76’ Ο Σπανογιάννης αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα.
85’ Σουτ του Θανασιού η μπάλα θα περάσει άουτ.