Αγχωτική νίκη για τον Όμηρο

Με δύο γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο ο Όμηρος Νεοχωρίου κέρδισε με 2 - 0 τον Αχελώο Αγγελοκάστρου ανεβαίνοντας, με παιχνίδι περισσότερο από την Α.Ε.Μ., στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.

Pre game: Όμηρος Νεοχωρίου - Αχελώος Αγγελοκάστρου

Στο γήπεδο του Νεοχωρίου ο τοπικός Όμηρος φιλοξενεί τον Αχελώο Αγγελοκάστρου.

Εύκολο απόγευμα για τον Όμηρο

Εύκολο απόγευμα είχε ο Όμηρος Νεοχωρίου κερδίζοντας εντός έδρας τον Α.Ο. Λυγιά με σκορ 6 - 0.

Pre game: Όμηρος Νεοχωρίου - Α.Ο. Λυγιάς

Στο γήπεδο του Νεοχωρίου ο τοπικός Όμηρος φιλοξενεί τον Α.Ο. Λυγιά.

Χρήστος Καραπίτσος: "Υπάρχει πικρία και απορία για τη διακοπή της συνεργασίας"

Σε επικοινωνία που είχαμε με τον πρώην προπονητή του Ομήρου Νεοχωρίου, Χρήστο Καραπίτσο, ο Αχαιός τεχνικός εξέφρασε την πικρία και την απορία του για τη διακοπή της συνεργασίας μεταξύ των δύο πλευρών.

Επέστρεψε στις νίκες ο Όμηρος... παράπονα για τη διαιτησία από τον Αράκυνθο

Ένα γκολ του Γιάννη Σεραφίγγου στο 87ο λεπτό της αναμέτρησης έδωσε τη νίκη στον Όμηρο Νεοχωρίου επί του Αράκυνθου στη Ματαράγκα.

Οι φάσεις και τα γκολ της αναμέτρησης του Ομήρου Νεοχωρίου με την Α.Ε. Μεσολογγίου

Τα γκολ, οι καλύτερες φάσεις και οι δηλώσεις του αγώνα του Ομήρου Νεοχωρίου με την Α.Ε. Μεσολογγίου.

Οι πρώτες δηλώσεις του Γιώργου Ζήκου μετά την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας του Ομήρου Νεοχωρίου

Στο websports.gr μίλησε ο Γιώργος Ζήκος μετά την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας του Ομήρου Νεοχωρίου.