Καθάρισε νωρίς ο Παναγρινιακός

Με 4 - 0 κέρδισε ο Παναγρινιακός την Παιανία Μάστρου στο παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο της Κατοχής.

Η ομάδα του Λάκη Παπαχρήστου καθάρισε νωρίς το παιχνίδι και παρέμεινε στην κορυφή της Α΄ Κατηγορίας.
Στο 5ο μόλις λεπτό ο Κούσης άνοιξε το σκορ. Ο Νάκος στο 24΄ με εκτέλεση πέναλτι και ο Άγγελος Φραγκούλης με κεφαλιά δύο λεπτά αργότερα ανέβασαν το δείκτη του σκορ στο 0 - 3. Το τελικό 0 - 4 διαμόρφωσε στο 74΄ με κοντινό πλασέ ο Μπάμπης Νάκος.

Κεφαλιά πάσα του Κλειτσίκα στο Μπούρο που εξ επαφής πλασάρει και διώχνει ο Ντερές.
5΄ Γκολ. Σέντρα του Βασιλόγιαννη ο Κούσης με προβολή στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα κάνοντας το 0 - 1.
19΄ Σουτ του Κλειτσίκα έδιωξε εντυπωσιακά ο Ντερές.
21΄ Ψηλοκρεμαστό πλασέ του Βασιλόγιαννη η μπάλα χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι, σκάει λίγο έξω από τη γραμμή και απομακρύνουν οι αμυντικοί.
24΄ Γκολ. Οι φιλοξενούμενοι κερδίζουν πέναλτι σε ανατροπή του Βασιλόγιαννη από τον Κίτσο. Ο Νάκος αναλαμβάνει την εκτέλεση και κάνει το 0 - 2.
26΄ Γκολ. Εκτέλεση κόρνερ του Νούλα ο Άγγελος Φραγκούλης με κεφαλιά στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 0 - 3.
50΄ Πλασέ του Κούση η μπάλα κατευθύνεται προς τα δίχτυα και ο Φυλλαδιτάκης προλαβαίνει και διώχνει σε κόρνερ.
61΄ Πάσα του Κούση στο Βασιλόγιαννη που με προβολή εξ επαφής στέλνει τη μπάλα πάνω από το δοκάρι.
70΄ Φαλτσαριστό σουτ του Κλειτσίκα ο Ντερές έδιωξε εντυπωσιακά με τη μπάλα να βρίσκει και στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια απομακρύνουν οι αμυντικοί.
74΄ Γκολ. Συνδυασμός Κλειτσίκα με Νάκο ο τελευταίος με κοντινό πλασέ διαμορφώνει το τελικό 0 - 4.

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ (Παναγιώτης Καραμήτσος - Παναγιώτης Γαρμπής): Ντερές, Λούζης, Μπάσα, Καραμήτσος (74΄ Σύρρος Α.), Φυλλαδιτάκης, Κίτσος, Σύρρος Γ., Ράπτης, Φιλόπουλος (77΄ Ζούγκος), Μουρκογιάννης, Πιέρρος.

ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ (Λάκης Παπαχρήστος): Βασιλόπουλος, Μπούρος, Γκόλιας (46΄ Σαμψώνας), Νούλας (62΄ Αντωνόπουλος), Φραγκούλης Α., Καντάνης, Κούσης (74΄ Κοκώνης), Ζαχαράκης (46΄ Ψηφής), Κλειτσίκας, Νάκος, Βασιλόγιαννης.