Φινάλε με νίκη για την Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Με νίκη έκλεισε τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα του 1ου Ομίλου της Β΄ Κατηγορίας της ΕΠΣΝΑ η Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς.

Η ομάδα του Σωτήρη Λαουρδέκη σε ένα παιχνίδι χωρίς βαθμολογικό ενδιαφέρον κέρδισε με 2 - 0 την Παιανία Μάστρου και τερμάτισε στην 7η θέση της βαθμολογίας με 18 βαθμούς, ενώ στην 4η με 29 παρέμεινε η Μάστρου.
Οι δύο ομάδες έπαιξαν ελεύθερα και τα πάντα κρίθηκαν στο πρώτο ημίχρονο, καθώς στην επανάληψη οι "στροφές" έπεσαν. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με το Βαρελά στο 32ο λεπτό και στο 42΄ ο Γιαννόπουλος με σουτ έξω από την περιοχή διαμόρφωσε το τελικό 2 - 0.

Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ (Σωτήρης Λαουρδέκης): Παναγόπουλος, Κυρίτσης (63΄ Καραπαππάς), Ρουμπάτης, Πατογιάννης, Παπαντωνίου, Σανιδάς, Βαρελάς, Ρισβάς Κ., Φράγκος, Γιαννόπουλος, Μανδέλλος Αθ. (70΄ Λάππας).

ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ (Νίκος Καπελλάρης): Μαχαλιώτης, Πλεξίδας, Καραμήτσος, Ντερές, Φυλλαδιτάκης, Ντίνος (56΄ Κουκουρδέλης), Σύρρος Γ. (61΄ Κουτσοθόδωρος), Ροδάτος, Ράπτης, Ζαβιτσάνος (64΄ Μάχας), Σύρρος Α.