Πήρε το βαθμό στο φινάλε η Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς

Ισόπαλο με 2 - 2 έληξε το παχνίδι του Μακρυνειακού με την Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς, με τους γηπεδούχους να παίρνουν τον πρώτο βαθμό τους στο πρωτάθλημα και την ομάδα του Σωτήρη Λαουρδέκη να φτάνει τους 10.

Οι φιλοξενούμενοι παρότι προηγήθηκαν νωρίς στο σκορ, έμειναν πίσω με 2 - 1 και πήραν το βαθμό με τέρμα που σημείωσε στο 89ο λεπτό ο Πατογιάννης.
Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν καλύτερα στο παιχνίδι και άνοιξαν το σκορ στο 15ο λεπτό με το Γεωργακόπουλο. Στη συνέχεια είχαν καλές στιγμές να σκοράρουν, χωρίς να τα καταφέρουν και στο 44΄ ο Σπύρος Οικονόμου ισοφάρισε για το Μακρυνειακό.
Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ανέβασαν "στροφές" και πήραν προβάδισμα στο 75΄ με το δεύτερο τέρμα του Σπύρου Οικονόμου. Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν στο 89΄ να μη φύγουν με "άδεια χέρια" και με γκολ που σημείωσε ο Πατογιάννης με σέντρα - σουτ ισοφάρισαν σε 2 - 2.

Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ: Μόσχος (46΄ Χαμηλός), Μπακόλας, Οικονόμου Α. (75΄ Λυμπέρης Π.), Πολίτης, Καλπουζάνης, Σιαλευρής, Οικονόμου Σ., Λυμπέρης Α., Αριστόπουλος, Μέρδης (89΄ Ξύνας), Κοκορώνης (83΄ Μπουρδούνης).

Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ (Σωτήρης Λαουρδέκης): Κανέλλος, Ρισβάς Α., Καγκάνης, Πατογιάννης, Ντότσικας, Μιράκα, Γιαννόπουλος (60΄ Αθανασόπουλος), Σανιδάς, Ρισβάς Κ., Γεωργακόπουλος (79΄ Φράγκος), Κατσάμπας.