Συμφώνησε με Μουχάνη η Ένωση

Ο Θόδωρος Μουχάνης θα είναι ο τεχνικός που θα καθοδηγήσει τη νέα χρονιά στο πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας της ΕΠΣΝΑ την Α.Ε. Αγίου Δημητρίου.

Συγχαίρει Α.Ο. Αγρινίου και Κεραυνό Γαβαλούς ο Α.Ο. Σκουτεράς

Με ανακοίνωση που εξέδωσε η Διοίκηση του Α.Ο. Σκουτεράς συγχαίρει τον Α.Ο. Αγρινίου και τον Κεραυνό Γαβαλούς για την άνοδο στην Α΄ Κατηγορία της ΕΠΣΝΑ.

Βράβευσε την ποδοσφαιρική ομάδα του Συλλόγου η Διοίκηση του Vivechrom Α.Ο. Αγρινίου

Την ποδοσφαιρική ομάδα του Α.Ο. Αγρινίου που κατέκτησε το πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας της ΕΠΣΝΑ και τη νέα χρονιά θα αγωνίζεται στην Α΄ ΕΠΣΝΑ βράβευσε στο ημίχρονο του αγώνα με το Φίλιππο Βέροιας η Διοίκηση του Συλλόγου.

Συγχαίρει τον Κεραυνό Γαβαλούς ο Α.Ο. Αγρινίου

Ανακοίνωση με την οποία συγχαίρει τον Κεραυνό Γαβαλούς για την άνοδο στην Α΄ ΕΠΣΝΑ εξέδωσε το ποδοσφαιρικό τμήμα του Α.Ο. Αγρινίου.

Ισόπαλη πρεμιέρα στα μπαράζ ανόδου της Β΄ ΕΠΣΝΑ

Ισόπαλο με σκορ 2 - 2 αναδείχτηκε το πρώτο παιχνίδι των μπαράζ των δευτεραθλητών της Β΄ ΕΠΣΝΑ ανάμεσα στον Εθνικό Γουριάς και τον Κεραυνό Γαβαλούς.

Νίκη και προβάδισμα παραμονής για τον Α.Ο. Σκουτεράς

Στον πρώτο αγώνα των μπαράζ παραμονής του 2ου Ομίλου της Β΄ ΕΠΣΝΑ ο Α.Ο. Σκουτεράς κέρδισε στην έδρα του τον Πανοχθιακό με 2 - 0.

Προβάδισμα με ανατροπή στο μπαράζ τριταθλητών για τον Αστέρα Μεσολογγίου

Για την 1η αγωνιστική των μπαράζ των τριταθλητών της Β΄ Κατηγορίας της ΕΠΣΝΑ ο Αστέρας Μεσολογγίου κέρδισε με 3 - 1 τον Ολυμπιακό Παναιτωλίου στο γήπεδο του Αγγελοκάστρου.

Πανηγύρισε την άνοδο ο Α.Ο. Αγρινίου

Ο Α.Ο. Αγρινίου αναδείχτηκε πρωταθλητής στο 2ο Όμιλο της Β΄ Κατηγορίας και πανηγύρισε την άνοδο στην Α΄ ΕΠΣΝΑ.