Ζευγάρωσε τις νίκες η Ένωση

Τη δεύτερη νίκη της σε ισάριθμους αγώνες στο 2ο Όμιλο της Β΄ ΕΠΣΝΑ πέτυχε η Α.Ε. Αγίου Δημητρίου.

Η ομάδα του Θόδωρου Μουχάνη είχε πολύ καλή απόδοση και κέρδισε στην Ποταμούλα τον τοπικό Κεραυνό με 3 - 0.
Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν καλά στο παιχνίδι και προηγήθηκαν με 2 - 0 στο ημίχρονο χάρη σε τέρματα που πέτυχε ο Πάνος Κατσαβοχρήστος. Λίγο πριν τη συμπλήρωση 20 λεπτών στο δεύτερο ημίχρονο ο Γιάννης Ζώγας "σφράγισε" τη νίκη της Ένωσης διαμορφώνοντας το τελικό 0 - 3.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ (Άρης Ξευγένης): Καντάνης, Τηγανίτας Δ., Λυμπερίδης, Ανδρώνης, Αγγελής (33΄ Μπουσδούνης), Κοντογιάννης (61΄ Κορδάτος), Ξευγένης, Σοφρώνης, Σωτηρίου Θ., Σωτηρίου Γ., Καλλής.

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Θόδωρος Μουχάνης): Ζώης, Παναγιωτόπουλος, Μπαμπάτσικος, Κυτούγιας, Μπουλιέρης, Μουχάνης Ε. (65΄ Μουστάκας), Μουχάνης Π., Ζώγας (65΄ Καραπιπέρης), Κατσαβοχρήστος, Κωστακιώτης, Σκέβας.