Παρέμεινε στη δυάδα ο Αστέρας Καμαρούλας

Στη 2η θέση της βαθμολογίας του 2ου Ομίλου της Β΄ ΕΠΣΝΑ παρέμεινε ο Αστέρας Καμαρούλας που κέρδισε εκτός έδρας με 3 - 1 τον Α.Ο. Σκουτεράς.

Το αποτέλεσμα αυτό έφερε την ομάδα του Πάνου Βραχωρίτη στους 12 βαθμούς, έναν λιγότερο από τον πρωτοπόρο Α.Ο. Ρηγανά, ενώ στον 1 βαθμό έμεινε ο Α.Ο. Σκουτεράς.
Οι φιλοξενούμενοι πήραν μεγάλο προβάδισμα νίκης μέσα σε δύο λεπτά στο πρώτο ημίχρονο. Στο 25ο λεπτό μετά από πάσα του Τηλιγάδα ο Νικολόπουλος έκανε το σουτ, η μπάλα βρήκε στο δοκάρι και στην επαναφορά ο Πάρης Σαμφώνας σκόραρε κάνοντας το 0 - 1. Στο 27΄ ο Σαμψώνας εκτέλεσε φάουλ και ο Αριστόπουλος με κοντινή κεφαλιά διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του. Όμως οι γηπεδούχοι δεν τα παράτησαν και στο 29΄ ο Akulli κέρδισε πέναλτι σε ανατροπή από τον Παπαθανασόπουλο και ο Αλ Γιουσέφ ευστόχησε στην εκτέλεση μειώνοντας σε 1 - 2. Τα πάντα κρίθηκαν στο 56ο λεπτό όταν ο Τηλιγάδας έκανε την πάσα στο Δήμο, που πέρασε τον Κόκκαλη και με πλασέ διαμόρφωσε το τελικό 1 - 3.

Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ: Κόκκαλης, Κωστόπουλος Α. (62΄ Καραγεώργος), Κωστόπουλος Γ., Κωστόπουλος Δ., Γρίβας Χ. (77΄ Αποστολόπουλος), Γιαννοκώστας, Μυριούνης Α., Μυριούνης Παναγ. (62΄ Πριτσούλης), Μυριούνης Παντ., Αλ Γιουσέφ, Akulli.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ (Πάνος Βραχωρίτης): Παπαθανασόπουλος, Αριστόπουλος, Πίτλιγκερ, Τσακανίκας, Γιώτης, Νταλιάνης, Σαμψώνας Π., Πετρονικολός (67΄ Καπέλης), Δήμος (63΄ Κορέτσης Λ.), Τηλιγάδας (78΄ Κουκουγιάννης), Νικολόπουλος (69΄ Σταθοχρηστόπουλος).