Έκανε το "3 στα 3" ο ΠΑΣ Πυραμίς

Την τρίτη του νίκη σε ισάριθμους αγώνες στο πρωτάθλημα του 2ου Ομίλου της Β΄ ΕΠΣΝΑ πέτυχε ο ΠΑΣ Πυραμίς Σαρδηνίων επικρατώντας με 4 - 2 του Κεραυνού Ποταμούλας.

Η ομάδα του Κώστα Χαρδαλιά δυσκολεύτηκε απέναντι στον Κεραυνό, όμως βρήκε λύσεις και έφτασε σε μία ακόμα νίκη στο πρωτάθλημα.
Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Παπαχαραλάμπους στο 53΄, όμως τρία λεπτά αργότερα ο Δημήτρης Τηγανίτας ισοφάρισε. Ο Μάνθος που πέρασε αλλαγή στο 65ο λεπτό, σκόραρε στο 70΄ δίνοντας ξανά προβάδισμα στην ομάδα του και στο 73΄ ο Κώστας Καβαλλάρης έκανε το 3 - 1. Οι φιλοξενούμενοι δεν τα παράτησαν και μείωσαν σε 3 - 2 στο 84΄ με γκολ του Σαλαούνη. Με τη συμπλήρωση 90 λεπτών ο Διονύσης Φίλος έκανε το 4 - 2 "καθαρίζοντας" το ματς.

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΗΝΙΩΝ (Κώστας Χαρδαλιάς): Φωλιάς, Παπαχαραλάμπους, Μπιστιντζάνος Χ. (65΄ Μάνθος), Παππάς, Καβαλλάρης Κ., Παπανίκος Κ., Παπανίκος Ζ., Χαρδαλιάς (89΄ Γιώτης), Καβαλλάρης Ι., Φίλος, Παπανίκος Μ. (79΄ Μπιστιντζάνος Α.).

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ (Άρης Ξευγένης): Παναγιωτόπουλος, Σαλαούνης, Κοντογιάννης (55΄ Μακρυγιάννης), Κοκκώνης, Κυτούγιας, Κωστάκης Β. (55΄ Αναγνωστόπουλος), Ξευγένης, Σωτηρίου, Τηγανίτας Δ., Σοφρώνης (75΄ Αγγελής), Παπαθανάσης (75΄ Πιστιόλης).