Το πρόγραμμα του 5ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής

Το πρόγραμμα του 5ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής
Με την είσοδο της Κέρκυρας στον 5ο Όμιλο της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής:

1η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά - Αναγέννηση Άρτας
ΟΦΑΜ - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αστέρας Καληράχης - Τηλυκράτης
ΠΑΣ Πρέβεζα - ΠΑΣ Θύελλα
Αχέρων Καναλακίου - ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕ Μεσολογγίου - Αμβρακικός Λουτρού
Κέρκυρα - Παναγρινιακός

2η αγωνιστική
Παναγρινιακός - Θύελλα Κατσικά
Αναγέννηση Άρτας - ΟΦΑΜ
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - ΠΑΣ Πρέβεζα
Τηλυκράτης - Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Θύελλα - ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης - Αμβρακικός Λουτρού
Κέρκυρα - Αστέρας Καληράχης

3η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά - ΟΦΑΜ
Αστέρας Καληράχης - Παναγρινιακός
ΠΑΣ Πρέβεζα - Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Μεσολογγίου - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αμβρακικός Λουτρού - Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης - ΠΑΣ Θύελλα
Αχέρων Καναλακίου - Κέρκυρα

4η αγωνιστική
Αστέρας Καληράχης - Θύελλα Κατσικά
ΟΦΑΜ - ΠΑΣ Πρέβεζα
Παναγρινιακός - Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας - ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης - ΠΑΣ Θύελλα
Κέρκυρα - Αμβρακικός Λουτρού

5η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά - ΠΑΣ Πρέβεζα
Αχέρων Καναλακίου - Αστέρας Καληράχης
ΑΕ Μεσολογγίου - ΟΦΑΜ
Αμβρακικός Λουτρού - Παναγρινιακός
ΑΕ Λευκίμμης - Αναγέννηση Άρτας
Τηλυκράτης - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
ΠΑΣ Θύελλα - Κέρκυρα

6η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου - Θύελλα Κατσικά
ΠΑΣ Πρέβεζα - ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Καληράχης - Αμβρακικός Λουτρού
ΟΦΑΜ - ΑΕ Λευκίμμης
Παναγρινιακός - ΠΑΣ Θύελλα
Αναγέννηση Άρτας - Τηλυκράτης
Κέρκυρα - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

7η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά - ΑΕ Μεσολογγίου
Αμβρακικός Λουτρού - Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης - ΠΑΣ Πρέβεζα
ΠΑΣ Θύελλα - Αστέρας Καληράχης
Τηλυκράτης - ΟΦΑΜ
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - Παναγρινιακός
Αναγέννηση Άρτας - Κέρκυρα

8η αγωνιστική
Αμβρακικός Λουτρού - Θύελλα Κατσικά
ΑΕ Μεσολογγίου - ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου - ΠΑΣ Θύελλα
ΠΑΣ Πρέβεζα - Τηλυκράτης
Αστέρας Καληράχης - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Παναγρινιακός - Αναγέννηση Άρτας
Κέρκυρα - ΟΦΑΜ

9η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά - ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Θύελλα - Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης - ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας - Αστέρας Καληράχης
ΟΦΑΜ - Παναγρινιακός
Κέρκυρα - ΠΑΣ Πρέβεζα

10η αγωνιστική
ΠΑΣ Θύελλα - Θύελλα Κατσικά
ΑΕ Λευκίμμης - Τηλυκράτης
Αμβρακικός Λουτρού - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αχέρων Καναλακίου - Αναγέννηση Άρτας
ΠΑΣ Πρέβεζα - Παναγρινιακός
Αστέρας Καληράχης - ΟΦΑΜ
ΑΕ Μεσολογγίου - Κέρκυρα

11η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά - Τηλυκράτης
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - ΠΑΣ Θύελλα
Αναγέννηση Άρτας - Αμβρακικός Λουτρού
Παναγρινιακός - ΑΕ Μεσολογγίου
ΟΦΑΜ - Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζα - Αστέρας Καληράχης
Κέρκυρα - ΑΕ Λευκίμμης

12η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - Θύελλα Κατσικά
ΠΑΣ Θύελλα - Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης - Παναγρινιακός
Αμβρακικός Λουτρού - ΟΦΑΜ
ΑΕ Μεσολογγίου - Αστέρας Καληράχης
Αχέρων Καναλακίου - ΠΑΣ Πρέβεζα
Τηλυκράτης - Κέρκυρα

13η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Παναγρινιακός - Τηλυκράτης
ΟΦΑΜ - ΠΑΣ Θύελλα
Αστέρας Καληράχης - ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Πρέβεζα - Αμβρακικός Λουτρού
ΑΕ Μεσολογγίου - Αχέρων Καναλακίου
Θύελλα Κατσικά - Κέρκυρα

πηγή: sportsup.gr

KOSMAS

25 seconds

Κορυφή