Το πρόγραμμα του 4ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής

Το πρόγραμμα του 4ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής
Το πρόγραμμα του 4ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας όπου συμμετέχουν η Α.Ε. Μεσολογγίου και ο Ναυπακτιακός Αστέρας.

Η πρεμιέρα των δύο ομάδων του Νομού μας είναι εκτός έδρας με τους "κανονιέρηδες" να αντιμετωπίζουν την Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης και τον Αστέρα να φιλοξενείται από τον ΠΑΣ Πρέβεζα. Τη 10η αγωνιστική στο Παπαχαραλάμπειο θα γίνει το πρώτο παιχνίδι μεταξύ των δύο ομάδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική 14η
Τηλυκράτης Λευκάδας - ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός - Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Ευπαλίου - ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης - ΑΕ Μεσολογγίου
Αχέρων Καναλακίου - Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Πρέβεζα - Ναυπακτιακός Αστέρας
Αναγέννηση Άρτας - Αστέρας Ιτέας

2η Αγωνιστική 15η
Θιναλιακός - Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΟ Ανατολής - Απόλλων Ευπαλίου
Μακεδονικός Φούφα - ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
ΑΕ Λευκίμμης - Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Μεσολογγίου - ΠΑΣ Πρέβεζα
Σούλι Παραμυθιάς - Αναγέννηση Άρτας
Ναυπακτιακός Αστέρας - Αστέρας Ιτέας

3η Αγωνιστική 16η
Τηλυκράτης Λευκάδας - Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης - Θιναλιακός
Αχέρων Καναλακίου - ΑΟ Ανατολής
ΠΑΣ Πρέβεζα - Μακεδονικός Φούφα
Αναγέννηση Άρτας - ΑΕ Λευκίμμης
Αστέρας Ιτέας - ΑΕ Μεσολογγίου
Ναυπακτιακός Αστέρας - Σούλι Παραμυθιάς

4η Αγωνιστική 17η
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης - Τηλυκράτης Λευκάδας
Απόλλων Ευπαλίου - Αχέρων Καναλακίου
Θιναλιακός - ΠΑΣ Πρέβεζα
ΑΟ Ανατολής - Αναγέννηση Άρτας
Μακεδονικός Φούφα - Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Λευκίμμης - Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Μεσολογγίου - Σούλι Παραμυθιάς

5η Αγωνιστική 18η
Τηλυκράτης Λευκάδας - Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζα - ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
Αναγέννηση Άρτας - Απόλλων Ευπαλίου
Αστέρας Ιτέας - Θιναλιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας - ΑΟ Ανατολής
Σούλι Παραμυθιάς - Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Μεσολογγίου - ΑΕ Λευκίμμης

6η Αγωνιστική 19η
ΠΑΣ Πρέβεζα - Τηλυκράτης Λευκάδας
Αχέρων Καναλακίου - Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης - Αστέρας Ιτέας
Απόλλων Ευπαλίου - Ναυπακτιακός Αστέρας
Θιναλιακός - Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Ανατολής - ΑΕ Μεσολογγίου
Μακεδονικός Φούφα - ΑΕ Λευκίμμης

7η Αγωνιστική 20η
Τηλυκράτης Λευκάδας - Αναγέννηση Άρτας
Αστέρας Ιτέας - ΠΑΣ Πρέβεζα
Ναυπακτιακός Αστέρας - Αχέρων Καναλακίου
Σούλι Παραμυθιάς - ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
ΑΕ Μεσολογγίου - Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Λευκίμμης - Θιναλιακός
Μακεδονικός Φούφα - ΑΟ Ανατολής

8η Αγωνιστική 21η
Αστέρας Ιτέας - Τηλυκράτης Λευκάδας
Αναγέννηση Άρτας - Ναυπακτιακός Αστέρας
ΠΑΣ Πρέβεζα - Σούλι Παραμυθιάς
Αχέρων Καναλακίου - ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης - ΑΕ Λευκίμμης
Απόλλων Ευπαλίου - Μακεδονικός Φούφα
Θιναλιακός - ΑΟ Ανατολής

9η Αγωνιστική 22η
Τηλυκράτης Λευκάδας - Ναυπακτιακός Αστέρας
Σούλι Παραμυθιάς - Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Μεσολογγίου - Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης - ΠΑΣ Πρέβεζα
Μακεδονικός Φούφα - Αχέρων Καναλακίου
ΑΟ Ανατολής - ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
Απόλλων Ευπαλίου - Θιναλιακός

10η Αγωνιστική 23η
Σούλι Παραμυθιάς - Τηλυκράτης Λευκάδας
Ναυπακτιακός Αστέρας - ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Ιτέας - ΑΕ Λευκίμμης
Αναγέννηση Άρτας - Μακεδονικός Φούφα
ΠΑΣ Πρέβεζα - ΑΟ Ανατολής
Αχέρων Καναλακίου - Θιναλιακός
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης - Απόλλων Ευπαλίου

11η Αγωνιστική 24η
Τηλυκράτης Λευκάδας - ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης - Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Φούφα - Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Ανατολής - Αστέρας Ιτέας
Θιναλιακός - Αναγέννηση Άρτας
Απόλλων Ευπαλίου - ΠΑΣ Πρέβεζα
Αχέρων Καναλακίου - ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

12η Αγωνιστική 25η
ΑΕ Λευκίμμης - Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΕ Μεσολογγίου - Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς - ΑΟ Ανατολής
Ναυπακτιακός Αστέρας - Θιναλιακός
Αστέρας Ιτέας - Απόλλων Ευπαλίου
Αναγέννηση Άρτας - ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
ΠΑΣ Πρέβεζα - Αχέρων Καναλακίου

13η Αγωνιστική 26η
Τηλυκράτης Λευκάδας - Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Ανατολής - ΑΕ Λευκίμμης
Θιναλιακός - ΑΕ Μεσολογγίου
Απόλλων Ευπαλίου - Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης - Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχέρων Καναλακίου - Αστέρας Ιτέας
Αναγέννηση Άρτας - ΠΑΣ Πρέβεζα

KOSMAS
Κορυφή