Οι αγώνες της ΕΠΣΝΑ από τις 20 έως τις 24 Οκτωβρίου

Οι αγώνες της ΕΠΣΝΑ από τις 20 έως τις 24 Οκτωβρίου
Το πρόγραμμα των αγώνων από τις 20 έως τις 24 Οκτωβρίου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Το επόμενο Σαββατοκύριακο υπάρχουν αγώνες σε Α΄, Β΄ και Γ΄ Κατηγορία, ενώ την Τετάρτη 24 Οκτωβρίου θα γίνει ο αγώνας του Ομήρου Νεοχωρίου με τον Α.Ο. Χάλκειας που αναβλήθηκε το περασμένο Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018 ΩΡΑ 15:30

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΕΥΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                        ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018 ΩΡΑ 11:00

Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018 ΩΡΑ 15:30

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ                                   ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ

ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΟ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ 24-10-2018 ΩΡΑ 15:30

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΤΟΜΠΡΑΣ ΨΗΣΤΗΡΙ
ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

« Οκτώβριος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Go to top