Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ
Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ

                                               ΑΓΩΝΑ          ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2018 ΩΡΑ 16:00

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              59                 ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΑΚΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΟΜΑΡΑΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     60                 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                    61                 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    62                 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΓΑΥΡΟΛΙΜΝΗΣ                   63                 ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΧΡΕΛΙΑΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             64                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ Β. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΛΥΓΙΑΣ                                   65                 ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΗ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        66                 ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΜΠΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ                              67                 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΜΠΑΘΑ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         68                 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ – ΒΛΑΧΟΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 14-10-2018 ΩΡΑ 11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                69                 ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΖΑΡΚΑΔΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 14-10-2018 ΩΡΑ 16:00

ΘΕΡΜΟΥ                                70                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                     71                 ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΡΑΠΤΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                72                 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                73                 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    74                 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΑΚΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    75                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΜΠΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              76                 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΖΑΡΚΑΔΑ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         77                 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΟΚΚΟΤΟΣ ΡΑΦ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       78                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           79                 ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ              80                 ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. - ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΟΜΠΡΑΣ ΨΗΣΤΗΡΙ
ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

« Οκτώβριος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Go to top