Οι αγώνες της ΕΠΣΝΑ από τις 12 έως τις 16 Δεκεμβρίου

Οι αγώνες της ΕΠΣΝΑ από τις 12 έως τις 16 Δεκεμβρίου
Το πρόγραμμα των αγώνων από τις 12 έως τις 16 Δεκεμβρίου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Την Τετάρτη 12 Δεκεμβρίου θα γίνει ο αγώνας του Τρίκαρδου Κατοχής με τη Δόξα Καινουρίου που αναβλήθηκε το προηγούμενο Σάββατο και το επόμενο Σαββατοκύριακο θα υπάρχει αγωνιστική σε Α΄, Β΄ και Γ΄ Κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ 12-12-2018 ΩΡΑ 15:00

ΚΑΤΟΧΗΣ                                  ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΩΡΑ 10:30 (Κ16)

ΘΕΟΔ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΩΡΑ 11:00 (Κ16)

ΚΑΤΟΧΗΣ                               ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΦΥΤΕΙΩΝ                                ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΩΡΑ 15:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΓΑΥΡΟΛΙΜΝΗΣ                     ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                         ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΘΕΟΔ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΜΑΣΤΡΟΥ                               ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018 ΩΡΑ 15:00

ΘΕΟΔ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                      ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                                ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΤΟΜΠΡΑΣ ΨΗΣΤΗΡΙ

« Δεκέμβριος 2018 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Go to top