Αποτελέσματα και βαθμολογίες Β΄ ΕΠΣΝΑ

Αποτελέσματα και βαθμολογίες Β΄ ΕΠΣΝΑ
Τα αποτελέσματα των αγώνων της 11ης αγωνιστικής στον 1ο και τον 3ο Όμιλο και της 13ης αγωνιστικής στο 2ο Όμιλο της Β΄ ΕΠΣΝΑ.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 4-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ  2-0 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ       4-2      
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ     1-0

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      2-1     
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ     1-1    
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 1-0
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ     2-3
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ  

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ       1-6      
Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ     2-5
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 1-6
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ - Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ 1-3
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ - ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 2-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

   ΘΕΣΗ    ΟΜΑΔΑ    ΒΑΘΜΟΙ       ΤΕΡΜΑΤΑ   
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ 29 32-10
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 27 34-11
3 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 18 19-16
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17 17-13
5 Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 16 19-12
6 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ     13 13-19
7 Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 13 18-19
8 Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 8 16-27
9 Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 8 12-26
10 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 5 10-37

2ος ΟΜΙΛΟΣ

   ΘΕΣΗ    ΟΜΑΔΑ    ΑΓΩΝΕΣ       ΒΑΘΜΟΙ       ΤΕΡΜΑΤΑ   
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ 12 30 21-6
2 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12 25 15-5
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ     12 20 15-14
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12 17 15-13
5 ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11 17 13-7
6 Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12 17 12-11
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 11 12 7-13
8 Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 12 11 10-18
9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 12 11 14-24
10 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ 12 11 13-16
11 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 12 7 5-13

3ος ΟΜΙΛΟΣ

   ΘΕΣΗ    ΟΜΑΔΑ    ΒΑΘΜΟΙ       ΤΕΡΜΑΤΑ   
1 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 31 54-4
2 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 22 25-15
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 22 31-14
4 Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ 21 23-18
5 ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 19 19-19
6 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ     16 22-24
7 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 15 26-20
8 Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ 8 11-42
9 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 5 11-33
10 ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ 0 11-44

 

« Μάρτιος 2019 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Κορυφή