Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ
Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ

                                              ΑΓΩΝΑ          ΣΑΒΒΑΤΟ 16-2-2019 ΩΡΑ 09:45 (Κ-14)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               107              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΛΙΑΣΚΟΥ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 16-2-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                   108              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ –ΣΟΥΖΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           109              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         110              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          111              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΜΠΑΘΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                112              ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 16-2-2019 ΩΡΑ 15:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                475              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     476              ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              477              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΟΜΑΡΑΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           478              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           479              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        480              ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

ΛΥΓΙΑΣ                                   481              ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΠΟΥΛΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΗ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        482              ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                483              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΜΠΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              484              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ              485              ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           486              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 17-2-2019 ΩΡΑ 11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                487              ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ Ι. - ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                488              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. - ΛΙΑΣΚΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΖΑΡΚΑΔΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 17-2-2019 ΩΡΑ 15:00

ΑΣΤΑΚΟΥ                              489              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΑΚΟΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΧΡΕΛΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                490              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΜΠΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΥ                              491              ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       492              ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         493              ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ                      494              ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ                             495              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ              496              ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           497              ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       498              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΖΑΡΚΑΔΑ

ΛΕΣΙΝΙΟΥ                              499              ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΡΑΠΤΗ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          500              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΜΠΑΘΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         501              ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Θ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΜΠΟΥΚΑΣ                             502              ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΠΟΥΛΙΟΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ Γ. – ΤΡΑΥΛΟΥ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

 

KOSMAS
Κορυφή