Σάββατο το Χάλκεια - Δόξα, στις 29 Μαΐου το Όμηρος - Α.Ε.Μ.

Σάββατο το Χάλκεια - Δόξα, στις 29 Μαΐου το Όμηρος - Α.Ε.Μ.
Το πρόγραμμα των αγώνων από τις 25 έως τις 29 Μαΐου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Το Σάββατο 25 Μαΐου θα γίνει ο αγώνας του Α.Ο. Χάλκειας με τη Δόξα Καινουρίου, ενώ ο τίτλος στην Α΄ ΕΠΣΝΑ θα κριθεί στις 29 Μαΐου με τη διεξαγωγή του αγώνα του Ομήρου Νεοχωρίου με την Α.Ε. Μεσολογγίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-10)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ             ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΜΑΡΑΚΑΝΑ                            ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-12)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-12)

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 12:30 (Κ-12)

KICKOFF                                 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-12)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-16)

ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:00

ΓΑΥΡΟΛΙΜΝΗΣ                     ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-10)

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-12)

ΤΣΑΜΗ                                    ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 18:30 (Κ-10)

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-5-2019 ΩΡΑ 19:00 (Κ-14)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 26-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-12)

ΜΑΡΑΚΑΝΑ                            ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 26-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 26-5-2019 ΩΡΑ 18:15 (Κ-10)

ΜΑΡΑΚΑΝΑ                            ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ 29-5-2019 ΩΡΑ 17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

KOSMAS
ΤΟΜΠΡΑΣ ΨΗΣΤΗΡΙ
ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΕΙΟ

  

ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ & ΥΙΟΣ
Κορυφή