Οι διαιτητές του τριημέρου στην ΕΠΣΝΑ

Οι διαιτητές του τριημέρου στην ΕΠΣΝΑ
Τους διαιτητές των αγώνων του τριημέρου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Στον αγώνα της Α.Ε. Μεσολογγίου με τον Α.Ο. Χάλκειας διαιτητής θα είναι ο Σπύρος Καζανάς και στο Δόξα Καινουρίου - Ομηρος Νεοχωρίου ο Δημήτρης Γκιάφης.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ

                                               ΑΓΩΝΑ          ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17-5-2019 ΩΡΑ 15:30 (Κ-14)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               228              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                   229              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-12)

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       230              ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              231              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ. - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΜΠΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     232              ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΜΑΔΙΑΣ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           233              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ Ρ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         234              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-12)

ΚΑΤΟΧΗΣ                              235              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΜΠΑΘΑ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-4-2019 ΩΡΑ 13:00 (Κ-10)

ΕΜΙΛΕΩΝ                              236              ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-4-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-12)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             237              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-16)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        238              ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           239              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 18-5-2019 ΩΡΑ 18:30 (Κ-12)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             240              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-10)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         241              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-12)

ΤΣΑΜΗ                                   242              ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                   243              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           244              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 11:30 (Κ-12)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         245              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΤΣΑΜΗ                                   246              ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ 2 – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 12:15 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                   247              ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 17:00

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    649              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΑΚΟΣ

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:                                           ΠΡΟΒΙΔΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       650              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:                                           ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΙΚΑΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-5-2019 ΩΡΑ 17:00 (Κ-10)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2       248              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-10)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           249              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   250              ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΣΑΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-12)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               251              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 17:30 (Κ-16)

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   252              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΒΛΑΧΟΣ - ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΤΣΟΥΝΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 19-4-2019 ΩΡΑ 18:30 (Κ-10)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1       253              ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΤΣΩΝΗ

KOSMAS
ΤΟΜΠΡΑΣ ΨΗΣΤΗΡΙ
ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΕΙΟ

  

ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ & ΥΙΟΣ
Κορυφή