Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ
Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ

                                                ΑΓΩΝΑ          ΣΑΒΒΑΤΟ 15-6-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-10)

ΕΛΠΙΔΩΝ                               308              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ 2                           309              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 15-6-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-10)

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       310              ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 15-6-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-12)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             311              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 15-6-2019 ΩΡΑ 18:00 (Κ-10)

ΘΕΡΜΟΥ                                312              ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΜΑΡΑΚΑΝΑ                          313              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 15-6-2019 ΩΡΑ 19:15 (Κ-10)

ΜΑΡΑΚΑΝΑ                          314              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2 – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 15-6-2019 ΩΡΑ 20:30 (Κ-16) ΤΕΛΙΚΟΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             315              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 16-6-2019 ΩΡΑ 18:00 (Κ-10)

ΘΕΡΜΟΥ                                316              ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ - ΤΑΚΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΖΑΝΑΣ

KOSMAS
Κορυφή