Οι διαιτητές της ΕΠΣΝΑ από τις 12 έως τις 16 Οκτώβρη

Οι διαιτητές της ΕΠΣΝΑ από τις 12 έως τις 16 Οκτώβρη
Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου και του αγώνα Κυπέλλου της Τετάρτης ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019 ΩΡΑ 16:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ Κ. – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ Σ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ ΓΡ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ Χ.

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ Δ. – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν. – ΤΑΚΟΣ Χ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ Κ.

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ Α. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α. – ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ν.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ Γ.

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ Μ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ Χ. – ΡΟΔΑΤΟΣ ΓΕΡ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ Κ.

ΚΑΤΟΧΗΣ     ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ Κ. – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΠΑΚΑΣ Ι. – ΛΥΣΣΑΡΗΣ Κ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ Δ.

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ     ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ Β. – ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ     ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ Ι. – ΤΣΩΝΗ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ     ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ Δ. - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. – ΜΑΔΙΑΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ     ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ Γ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΙΑΤΡΟΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΜΠΕΡ ΑΝ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΩΛΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019 ΩΡΑ 16:00

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. – ΛΙΟΝΑΣ Β. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΚΑΤΟΧΗΣ     ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. – ΡΟΔΑΤΟΣ ΓΕΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ Γ. – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ     ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ Χ. – ΒΛΑΧΟΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΩΛΟΥ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ     ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ Κ. –ΜΠΑΚΑΣ Ι. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΙΑΤΡΟΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ     ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ Δ. – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ     ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019 ΩΡΑ 19:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ Κ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. – ΤΣΩΝΗ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 16-10-2019 ΩΡΑ 15:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ Α. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. – ΤΑΚΟΣ Χ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:                               

ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΒΕΛΑΩΡΑΣ Κ. – ΛΙΑΣΚΟΥ – ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

KOSMAS
Κορυφή