Οι αγώνες του επόμενου Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Οι αγώνες του επόμενου Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ
Το πρόγραμμα των αγώνων του επόμενου Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2018

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΩΡΑ 15:00

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΕΜΙΛΕΟΝ                               ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΩΡΑ 18:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 16-11-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 16-11-2019 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019 ΩΡΑ 15:00

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ                 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΣ                              ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ –ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

KOSMAS
Κορυφή