Οι αγώνες της ΕΠΣΝΑ από τις 23 έως τις 27 Νοεμβρίου

Οι αγώνες της ΕΠΣΝΑ από τις 23 έως τις 27 Νοεμβρίου
Το πρόγραμμα των αγώνων από τις 23 έως τις 27 Νοεμβρίου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 23-11-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΦΥΤΕΙΩΝ                                ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 23-11-2019 ΩΡΑ 11:30 (Κ-16)

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 23-11-2019 ΩΡΑ 15:00 (Κ-16)

ΕΜΙΛΕΟΝ                               ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 23-11-2019 ΩΡΑ 15:00

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΚΑΤΟΨΗΣ                               ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΟΥΡΙΑΣ                                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                      ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ       

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019 ΩΡΑ 15:00

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                             ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ 27-11-2019 ΩΡΑ 14:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ                        ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΕΜΙΛΕΟΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

KOSMAS
Κορυφή