Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ
Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

                                            ΚΩΔΙΚΟΣ

                                               ΑΓΩΝΑ          ΣΑΒΒΑΤΟ 7-12-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                39                 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                         ΠΑΤΛΙΑΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   40                 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΟΥΝΗ

ΡΗΓΑΝΑ                                 41                 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 7-12-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΑΣΤΑΚΟΥ                              42                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΛΥΓΙΑΣ                                   43                 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΠΑΞΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 7-12-2019 ΩΡΑ 15:00

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           214              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   215              ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΒΙΣΒΙΚΗΣ   

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         216              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΞΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΠΑΝΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              217              ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              218              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             219              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΙΚΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΖΑΡΚΑΔΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     220              ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ                                   221              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΗ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         222              ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       223              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 8-12-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   44                 ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             45                 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 8-12-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                46                 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ - ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 8-12-2019 ΩΡΑ 12:15 (Κ-16)

ΕΜΙΛΕΟΝ                               47                 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ ΧΡ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 8-12-2019 ΩΡΑ 15:00 (Κ16)

ΕΜΙΛΕΟΝ                               48                 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 8-12-2019 ΩΡΑ 15:00

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                          224              ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΠΝΙΣΗ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           225              ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΓΟΥΛΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                226              ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΑΚΟΣ ΧΡ. - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΟΥΝΗ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                    227              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         228              ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΣΑΜΑΡΑ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      229              ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

ΙΑΤΡΟΣ:                                                         ΠΑΤΛΙΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       230              ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           231              ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΥΨΕΛΗΣ                             232              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΑΜΠΕΡ ΑΝ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΖΑΡΚΑΔΑ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              233              ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         234              ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΤΣΩΝΗ – ΚΑΖΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ:                                 ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ- ΚΑΜΠΕΡ

 

ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΜΠΑΞΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ Β. – ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ - ΜΑΔΙΑΣ

 

ΚΩΛΥΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ: ΤΣΑΜΠΑΣ-ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ-ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ-ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ-ΛΥΣΣΑΡΗΣ-ΛΙΑΚΩΝΗΣ-ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

 

ΚΩΛΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ–ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ-ΤΣΑΜΠΑΣ-ΛΥΣΣΑΡΗΣ-ΛΙΑΚΩΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ.-

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.-ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑΣ

 

ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΚΩΣΤΑΡΑΣ-ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ.-ΣΟΥΖΑΣ-ΤΑΚΟΣ-ΜΠΑΚΑΣ-ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ-ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΛΙΚΑΣ

KOSMAS
« Φεβρουάριος 2020 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Κορυφή