Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ
Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019 ΩΡΑ 09:15 (Κ-14)

ΕΛΠΙΔΩΝ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ     ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019 ΩΡΑ 15:00

ΘΕΡΜΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΤΟΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ     ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ     ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΙΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΑΚΟΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΓΟΥΡΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΤΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΡΙΓΑΝΗΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-12-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΛΟΥΤΡΟΥ     ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-12-2019 ΩΡΑ 11:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-12-2019 ΩΡΑ 15:00

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ     ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ     ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ     ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΞΥΣΤΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ     ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ Γ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. – ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΣΟΥΖΑΣ-ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΞΥΣΤΡΑΣ-ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι.

ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.-ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ-ΜΑΔΙΑΣ-ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΚΩΛΥΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ: ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ-ΜΠΑΞΑΣ-ΤΣΑΜΠΑΣ-ΤΣΙΛΙΚΑΣ-ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ-ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡ.

ΚΩΛΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ-ΜΠΑΞΑΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.-ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ-ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ-ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ-ΤΣΑΜΠΑΣ-ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣΛ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ:  ΚΩΣΤΑΡΑΣ-ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ-ΠΡΟΒΙΔΑΣ-ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ-ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΑΚΟΣ-ΤΣΙΛΙΚΑΣ-ΜΠΑΚΑΣ.

KOSMAS
Κορυφή