Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ
Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-1-2020 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ     ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-1-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΑΣΤΑΚΟΥ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ – ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι. - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ     ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-1-2020 ΩΡΑ 15:00

ΚΑΤΟΧΗΣ     ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΘΕΡΜΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΖΥΓΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ     ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΡΗΓΑΝΗΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΔ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-1-2020 ΩΡΑ 16:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-1-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ     ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-1-2020 ΩΡΑ 11:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-1-2020 ΩΡΑ 11:30 (Κ-14)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΛΟΥΤΡΟΥ     ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-1-2019 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)

ΕΜΙΛΕΩΝ     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-1-2020 ΩΡΑ 15:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ     ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ Χ. – ΒΕΛΑΩΡΑΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ     ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ     ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ     ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΜΠΕΡ - ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ     ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΜΠΟΥΚΑΣ     ΑΟ ΠΑΜΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΤΣΩΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ     ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ     ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ - ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΕΜΙΛΕΩΝ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ Γ. –ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΤΣΩΝΗ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΜΠΑΞΑΣ

ΚΩΛΥΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΚΩΛΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ- ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΜΑΔΙΑΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΤΑΚΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

KOSMAS

25 seconds

Κορυφή