Οι αγώνες του επόμενου Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Οι αγώνες του επόμενου Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ
Το πρόγραμμα των αγώνων του επόμενου Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2020 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2020 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2020 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ     ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ     ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ     ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2020 ΩΡΑ 15:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ     ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ     ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ     ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ     ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ     ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)

ΕΜΙΛΕΟΝ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 11:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)

ΕΜΙΛΕΟΝ     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 15:00

ΛΟΥΤΡΟΥ     ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ     ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ     ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ– ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΜΠΟΥΚΑΣ     ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΡΙΓΑΝΗΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ     ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΕΜΙΛΕΟΝ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

KOSMAS

25 seconds

Κορυφή