Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ
Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2020 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΜΠΑΞΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΡΗ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2020   ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2020 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΡΗΓΑΝΑ     ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ     ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΑΜΠΕΡ - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ     ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2020 ΩΡΑ 15:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ     ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΜΠΑΞΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΘΕΡΜΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ     ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ     ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ     ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ     ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)

ΕΜΙΛΕΟΝ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΜΑΔΙΑΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΜΠΑΞΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 11:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 12:00 (Κ-16)

ΕΜΙΛΕΟΝ     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΜΠΕΡ – ΜΑΔΙΑΣ - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020 ΩΡΑ 15:00

ΛΟΥΤΡΟΥ     ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΤΣΑΜΠΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ     ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ     ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ– ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΣ     ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΡΙΓΑΝΗΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ     ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

ΕΜΙΛΕΟΝ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΜΠΑΞΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΚΑΜΠΕΡ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΛΥΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ: ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΩΝΗ – ΜΑΔΙΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β,

ΚΩΛΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΩΝΗ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΑΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΑΚΟΣ

KOSMAS
« Φεβρουάριος 2020 »
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Κορυφή