Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ
Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΕΜΙΛΕΩΝ     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΡΕΝΤΖΕΠΗΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ     ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΣΑΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΡΗ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. - ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ     ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ - ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΟΥΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020 ΩΡΑ 15:00 (Κ-16)

ΕΜΙΛΕΩΝ     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020 ΩΡΑ 15:30

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ

ΓΟΥΡΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ     ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ     ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΞΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΡΗΓΑΝΑ     ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΟΥΝΗ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ     ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23-2-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ     ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΞΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΗ

ΕΛΠΙΔΩΝ     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΙΑΤΡΟΣ: ΜΠΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23-2-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΜΠΑΘΑ

ΑΣΤΑΚΟΥ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23-2-2020 ΩΡΑ 15:30

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ     ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ     ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ - ΤΣΑΜΠΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ     ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ     ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΤΑΚΟΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΡΙΓΑΝΗΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ     ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΚΩΛΥΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΓΚΙΑΦΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. – ΤΣΩΝΗ – ΜΑΔΙΑΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ - ΚΑΜΠΕΡ

ΚΩΛΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΤΣΩΝΗ – ΜΑΔΙΑΣ - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΑΤΑΣΟΥΚΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΤΑΚΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ

KOSMAS
Κορυφή