Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΝΑ
Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΝΑ.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2020 ΩΡΑ 16:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΛΜΠΑΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ     ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΜΠΑΚΑΣ - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. - ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ     ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ - ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ- ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ     ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020 ΩΡΑ 11:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020 ΩΡΑ 15:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ     ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΡΗ

ΚΑΤΟΧΗΣ     ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ     ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ - ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ     ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ     ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. - ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ     ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΡΙΓΑΝΗΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΜΑΔΙΑΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ - ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ     ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΚΕΦΑΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ: 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΦΑΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ - ΤΣΑΜΠΑΣ

ΚΩΛΥΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

ΚΩΛΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ

ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ: ΤΣΙΛΙΚΑΣ

KOSMAS

25 seconds

Κορυφή