Ισόπαλη η Κ19

Ισόπαλο με σκορ 1 - 1 έληξε το παιχνίδι ανάμεσα στην Κ19 του Παναιτωλικού και την αντίστοιχη της ΑΕΚ.

Η ΑΕΚ είχε δύο δοκάρια στο πρώτο ημίχρονο με τους Μαχαίρα και Τσέλιο και προηγήθηκε στο 75΄ με γκολ του Χριστόπουλου. Στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Σκιαδάς με εκτέλεση φάουλ διαμόρφωσε το τελικό 1 - 1.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Βασίλης Ξανθόπουλος): Παρδαλός, Παναγιωτίδης, Φραγκούλης, Μελιάδης, Κωνσταντόπουλος, Σκιαδάς, Ντούκας (80΄ Μούκας), Μπελεβώνης, Μουρατίδης (73΄ Ντούλιας), Πανταζής, Παναγιωτόπουλος (62΄ Σκόνδρας).

ΑΕΚ (Ηλίας Καλοπήτας): Θεοχάρης, Κάτσικας (55’ Γκέγκα (80’ λ.τ. Κώτσιος)), Σταμούλης, Καραβίδας, Αρβανίτης, Ποζατζίδης, Μάρκου (55’ Κοσίδης), Ρουκουνάκης (70’ Κορομηλάς), Χριστόπουλος, Τσέλιος (80’ Τσαρούχας), Μαχαίρας.