Ασταμάτητη η Α.Ε. Ευηνοχωρίου

Την 4η νίκη της σε ισάριθμους αγώνες και 3η εκτός έδρας στο πρωτάθλημα της Α΄ ΕΠΣΝΑ πέτυχε η Α.Ε. Ευηνοχωρίου επικρατώντας της Αναγέννησης Στάνου με 1 - 0 στο γήπεδο της Κατούνας.

Το "χρυσό" γκολ της ομάδας του Θανάση Διαμαντόπουλου πέτυχε στο 93ο λεπτό της αναμέτρησης ο Νίκος Ταμπάκης.
Το παιχνίδι είχε λίγες φάσεις μπροστά στις δύο εστίες και όλα έδειχναν ότι η ομάδα που θα πετύχαινε πρώτη το γκολ, θα είχε τις περισσότερες πιθανότητες να πάρει το "τρίποντο". Ο Δημαράς στο 51΄ είχε τη μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους, ενώ δέκα λεπτά αργότερα ο Μακρυπίδης είχε μια καλή στιγμή για την Αναγέννηση. Ο Ταμπάκης με προβολή στο 93ο λεπτό μετά από κεφαλιά του Κοσμά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Λασπίτη χαρίζοντας τη νίκη στην ομάδα του Ευηνοχωρίου.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ (Τάσος Σπαής - Γιάννης Καραβασίλης): Λασπίτης, Βασιλάρης, Κοντός Κ. (77΄ Κοντός Σ.), Κόκκαλης Γ., Μπακαδήμας, Αλπέντζος, Κοτρότσος (88΄ Μασούρας), Πετανίτης (65΄ Καρακασίδης), Νταλαπέρας (78΄ Θεοδωράκης), Γκόγκα, Μακρυπίδης.

Α.Ε. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ (Θανάσης Διαμαντόπουλος): Μπότας, Παλιάτσας, Κοντομήτσος, Κουτρομάνης, Κάκκος, Κοσμάς (93΄ Κουτσοσπύρος), Δημαράς (88΄ Τριώτης), Χαλαζιάς, Καλαβριζιώτης, Γεωργίου (64΄ Ταμπάκης), Αλμπάνης.