Το πρόγραμμα του 2ου Ομίλου της Α΄ Εθνικής γυναικών

Το πρόγραμμα του 2ου Ομίλου της Α΄ Εθνικής γυναικών
Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος του 2ου Ομίλου της Α΄ Εθνικής Κατηγορίας γυναικών, στο οποίο συμμετέχει η ΑΕΚ Μεσολογγίου.

1η αγωνιστική (1/11) / 12η αγωνιστική (14/2)
Α.Ο. Αγίας Παρασκευής – Φείδων Άργους
Άβαντες Χαλκίδας – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Γλυφάδα Οδυσσέας – Ατρόμητος Αθηνών
Εργοτέλης – Νέος Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεπό: ΟΦΗ

2η αγωνιστική (8/11) / 13η αγωνιστική (21/2)
ΟΦΗ – Α.Ο. Αγίας Παρασκευής
Φείδων Άργους – Άβαντες Χαλκίδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Γλυφάδα Οδυσσέας
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Εργοτέλης
Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – Ατρόμητος Αθηνών
Ρεπό: Καρυάτιδες Σπάρτης

3η αγωνιστική (15/11) / 14η αγωνιστική (28/2)
Α.Ο. Αγίας Παρασκευής – Άβαντες Χαλκίδας
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΟΦΗ
Γλυφάδα Οδυσσέας – Φείδων Άργους
Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ρεπό: Εργοτέλης

4η αγωνιστική (22/11) / 15η αγωνιστική (7/3)
Καρυάτιδες Σπάρτης – Α.Ο. Αγίας Παρασκευής
Άβαντες Χαλκίδας – Γλυφάδα Οδυσσέας
ΟΦΗ – Εργοτέλης
Φείδων Άργους – Νέος Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Ατρόμητος Αθηνών

5η αγωνιστική (6/12) / 16η αγωνιστική (21/3)
Α.Ο. Αγίας Παρασκευής – Γλυφάδα Οδυσσέας
Εργοτέλης – Καρυάτιδες Σπάρτης
Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – Άβαντες Χαλκίδας
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Φείδων Άργους
Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

6η αγωνιστική (13/12) / 17η αγωνιστική (28/3)
Εργοτέλης – Α.Ο. Αγίας Παρασκευής
Γλυφάδα Οδυσσέας – Νέος Αστέρας Ρεθύμνου
Καρυάτιδες Σπάρτης – Ατρόμητος Αθηνών
Άβαντες Χαλκίδας – ΑΕΚ Μεσολογγίου
ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Φείδων Άργους

7η αγωνιστική (20/12) / 18η αγωνιστική (4/4)
Α.Ο. Αγίας Παρασκευής – Νέος Αστέρας Ρεθύμνου
Ατρόμητος Αθηνών – Εργοτέλης
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Γλυφάδα Οδυσσέας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Καρυάτιδες Σπάρτης
Φείδων Άργους – ΟΦΗ
Ρεπό: Άβαντες Χαλκίδας

8η αγωνιστική (10/1) / 19η αγωνιστική (11/4)
Ατρόμητος Αθηνών – Α.Ο. Αγίας Παρασκευής
Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Εργοτέλης – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – Φείδων Άργους
Άβαντες Χαλκίδας – ΟΦΗ
Ρεπό: Γλυφάδα Οδυσσέας

9η αγωνιστική (17/1) / 20η αγωνιστική (18/4)
Α.Ο. Αγίας Παρασκευής – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ολυμπιάδα Υμηττού – Ατρόμητος Αθηνών
Φείδων Άργους – Εργοτέλης
ΟΦΗ – Γλυφάδα Οδυσσέας
Άβαντες Χαλκίδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

10η αγωνιστική (24/1) / 21η αγωνιστική (9/5)
Ολυμπιάδα Υμηττού – Α.Ο. Αγίας Παρασκευής
Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Άργους
Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – ΟΦΗ
Εργοτέλης – Άβαντες Χαλκίδας
Γλυφάδα Οδυσσέας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: ΑΕΚ Μεσολογγίου

11η αγωνιστική (7/2) / 22η αγωνιστική (16/5)
Φείδων Άργους – Ολυμπιάδα Υμηττού
ΟΦΗ – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Άβαντες Χαλκίδας – Ατρόμητος Αθηνών
Καρυάτιδες Σπάρτης – Νέος Αστέρας Ρεθύμνου
Γλυφάδα Οδυσσέας – Εργοτέλης
Ρεπό: Α.Ο. Αγίας Παρασκευής

KOSMAS

25 seconds

  

Κορυφή