Στη 2η φάση ο Όμηρος

Την πρόκριση στη 2η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΝΑ πήρε ο Όμηρος κερδίζοντας στη Ρίγανη την Αναγέννηση με σκορ 6 - 1.

Ο Γκασούκας με κεφαλιά στο 27ο λεπτό άνοιξε το σκορ για τον Όμηρο, όμως στο 40΄ ο Χαραλάμπους ισοφάρισε για τους γηπεδούχους, με το 1 - 1 να είναι το σκορ ημιχρόνου. Ο Γκασούκας στο 51΄ έδωσε ξανά προβάδισμα στον Όμηρο και στο 55΄ έκανε το 1 - 3. Τη σκυτάλη πήρε ο Νικολογιάννης που με δύο τέρματα στο 57΄ και στο 67΄ ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 1 - 5. Το τελικό 1 - 6 διαμόρφωσε στο 75΄ ο Τόγιας.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ (Γεράσιμος Γραμμένος): Παλαιοπάνος, Παππάς (25΄ Χαραλάμπους Ε.), Κουτρουμάνος Π., Σαμαράς Α. (78΄ Ζώγας), Χαραλάμπους Γ., Σαπλαούρας, Γραμμένος, Νίκολα, Τσιλιγιάννης, Σαμαράς Γ. (63΄ Θεοδώρου), Κουτρουμάνος Δ.

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (Χρήστος Ζαπάντης): Καρατζογιάννης (60΄ Τσώλης), Παπανικολάου, Παπαευθυμίου (73΄ Γαλάνης), Ξάνθης, Τσιφοπανόπουλος, Πασπαλιάρης (63΄ Τόγιας), Νικολογιάννης, Ρουπάκης, Γκασούκας, Ευθυμίου (73΄ Καλογερόπουλος), Παπαδόπουλος.